Embriyo Dondurma ve Donmuş Embriyo Transferi

BÜYÜK BİR HIZLA GELİŞEN YARDIMCI ÜREME TEKNİKLERİNDEN,EN DİKKAT ÇEKİCİ OLAN EMBRİYO DONDURMA  VE  DONMUŞ EMBRİYONUN TRANSFERİ UMUT VAAD ETMEKTEDİR. GEÇMİŞ YILLARDA UYGULANAN VE DAHA DÜŞÜK BAŞARI SAĞLAYAN DONDURMA TEKNİKLERİNİN YERİNİ,SON YILLARDA YÜKSEK BAŞARI NEDENİYLE VİTRİFİKASYON İŞLEMİ ALMIŞTIR.KLİNİĞİMİZCE DE UYGULANAN BU YÖNTEMLE % 80 E YAKIN EMBRİYO VİYABİLİTESİ (YAŞAYABİLİRLİĞİ) VE % 60 LARDA KLİNİK GEBE KALABİLİRLİK SAĞLANABİLMEKTEDİR.BUNUN ALTINDA YATAN EN BÜYÜK NEDEN ; ENDOMETRİAL RESEPTİVİTE(YAPIŞTIRILABİLİRLİK) OLDUGU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR,ZİRA YUMURTA BÜYÜTMEK İÇİN KULLANILAN GÜNLÜK İĞNELERİN YUMURTALAR İÇİN FAYDASI OLDUGU KADAR,ENDOMETRİUM RESEPTİVİTESİNİ DE BOZDUĞU DÜŞÜNÜLMEKTEDİR,DOLAYISIYLA EMBRİYO TRANSFERİNİN YUMURTA BÜYÜTME AYI DIŞINDA YAPILMASI BAŞARI ŞANSINI ARTIRDIĞI GİBİ,ÖNÜMÜZDE Kİ YILLARDA RUTİN OLARAK TÜM TÜP BEBEK UYGULAMARINDA YAPILMASI DA UZAK İHTİMAL OLARAK GÖRÜLMEMEKTEDİR.
 
       BAŞARI ŞANSININ YÜKSEK OLMASI DIŞINDA DA FAYDALARININ OLMASI,MERKEZİMİZCE DE UYGULAMAYA TEŞVİK ETME NEDENLERİMİZDENDİR.BAŞARI İHTİMALİNİN EN İYİ OLASILIKLA %50-55 OLMASI ,AYNI ZAMANDA DA %45-50 GİBİ BİR BAŞARISIZLIK ANLAMINA GELECEĞİNDEN, HASTAYA İLERLEYEN AYLARDA İLAÇ KULLANMADAN (YUMURTA BÜYÜTME),YUMURTA TOPLAMA YAPMADAN, EMBRİYO TRANSFER ŞANSI VERMESİNİN ,MADDİ-MANEVİ GETİRİLERİ TARTIŞMASIZDIR.İLK DENEMEDE BAŞARILI OLUNMASI DURUMUNDA İSE 5 YIL SÜREYLE EMBRİYOLARIN SAKLANABİLMESİ NEDENİYLE  2. DENEMELERİNİ İLERİ Kİ YILLARDA BU SAKLANAN EMBRİYOLAR SAYESİNDE İLAÇ KULLANMADAN DÜŞÜK RİSK VE MALİYETLE YAPILABİLMEKTE OLUP,BU ŞEKİLDE  ÇOK SAYIDA HASTAMIZ 2. ÇOCUKLARINI KUCAKLARINA ALABİLMİŞLERDİR.
 
 
 
        EMBRİYO DONDURMA VE DONMUŞ EMBRİYO TRANSFERİ ,HER NE KADAR HASTALARIMIZ İÇİN BİR ÇOK SORU İŞARETLERİ BARINDIRSA DA KESİN OLAN ÖNÜMÜZDE Kİ YILLARDA ÇOK DAHA GELİŞECEĞİ VE YARDIMCI ÜREME TEKNİKLERİ İÇİN OLDUKÇA  FAYDA SAĞLAYACAKTIR.


Detaylı bilgi almak için bize 0 532 726 07 80 veya 0 232 461 93 33 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sitemize yapılan sorgular;

embriyo dondurma
embriyo dondurma nedir
embriyo dondurma işlemi
leaf embriyo dondurma nedir
embriyo dondurma ücreti
embriyo dondurma fıyatı
embriyo dondurma ücreti 2019
embriyo dondurma fiyatı 2019