Şehir Dışından Gelenler

İzmir dışından gelen birçok hasta, kısırlık tedavisi için merkezimize başvurmaktadır. Hastalarımızın burada geçirecekleri günleri en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak ve tedavilerinin her aşamasında yanlarında olmak için tüm ekibimiz hizmetinizdedir.

Şehir dışından gelecek hastalarımızın tedavileri ile ilgili bilmeleri gereken hususlar şöyledir:
Smyrna ART Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Tıp Merkezi'ne ilk başvuru sırasında ön bilgi almak için 0 232 461 93 33 numaralı telefondan Pazar günleri hariç her gün 08:30 ile 18:30 arası bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için görüşme randevusu alarak bizzat görüşebilir, sizler için hazırlanan hasta bilgilendirme kitapçıkları ve broşürleri alabilirsiniz. Randevu ve her türlü görüşme için 0 232 461 93 33 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Randevunuz sırasında ayrıntılı bir inceleme gerektiğinden kadının Tüp Bebek, erkeğin ise Üroloji Bölümünden randevu alması gerekmektedir. Çiftin daha önceki tüm tetkiklerini yanlarında getirmesi gerekmektedir. Erkek için tekrar sperm analizi istenebileceği için 3 – 5 günlük cinsel perhiz ile merkezimize gelmesi uygun olacaktır. Kadının ise adet durumu belirtmesi gerekmektedir.